Kilka słów o sobie

 

Witam w świecie moich sposobów na udane spotkania kulinarne. Od lat gotowanie to moja pasja. Jest dla mnie grą na wszystkich zmysłach. Smak i zapach - od tego trzeba zacząć, ale też od początku trzeba wiedzieć jak potrawa będzie wyglądać na stole. Teraz czas zadbać o zmysł słuchu i dotyku - to akordy, które trzeba idealnie dobrać w zależności od rodzaju dania. Często mówimy: "ale to było chrupiące czy mięciutkie" - to właśnie nasze zmysły słuchu i dotyku dały znać, że czują się dobrze :-)
Zdobywając doświadczenie na polu działalności cateringowej na wielkich uroczystościach i eventach czy też goszcząc Rodzinę i Znajomych przu moim domowym stole przekonałam się, że na te kilka wyrazów: "ale to było smaczne…" składa się mnóstwo czynników...
Nazywam się Beata Pogorzelska - dla Rodziny, Przyjaciół i Znajomych - BETTY.
Moja obecność na łamach otwartej księgi – w internecie - to wydarzenie.
Tak naprawdę to moja Rodzina oraz Przyjaciele zasugerowali mi, podczas urodzin zorganizowanych na cześć Adasia, abym podzieliła się z Wami moimi sposobami na udane przyjęcia, w domowej atmosferze przy udziale pięknie i smacznie zastawionego stołu. Zdaję sobie sprawę z tego, że wielu z Was nie ma czasu na przygotowanie pysznych dań na rożne okazje. Brak czasu to dolegliwość naszych czasów.
Dlatego też jako specjalista od ciekawych i smacznych rozwiązań śpieszę z pomocą.
Pragnę Was zachęcić do skorzystania z mojej wiedzy, umiejętności oraz wieloletniego doświadczenia w organizowaniu imprez, układaniu menu i przygotowywaniu potraw tak, aby zachować niepowtarzalny klimat domowej atmosfery. Zależy mi na tym, abyście w Waszych domach mogli stworzyć piękny zwyczaj spotykania się z przyjaciółmi, rodziną przy stole zastawionym smakołykami bez obaw, że coś się nie uda w sferze kulinarnych eksperymentów. Razem ze mną możecie zaskoczyć swoich Gości, podając smaczne potrawy ze świeżych, zdrowych i naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół oraz sezonowych owoców, a także darów runa leśnego :-)
A wszystko zaczęło się od rozmowy na temat marzeń, ich realizacji, a także na temat pasji, które warto pielęgnować a może nade wszystko, którymi warto się dzielić z innymi. Ja uwielbiam wszystko co wiąże się z jedzeniem. Poświęcam wiele czasu na to by móc się rozwijać w tym temacie, czytam więc czasopisma, książki kulinarne, oglądam filmy o tej tematyce i co najcenniejsze jako doświadczenie - praktykuję – gotuję i smakuję. Dzięki podróżom poznaję nowe smaki. Jedzenie jest dla mnie lekarstwem na każde zło :-)
Często gdy mam zły humor, Adaś zabiera mnie w miejsca, gdzie czuję się najlepiej. Są to sklepy pełne półek z wyśmienitymi produktami spożywczymi i wtedy jestem w swoim żywiole. Zamiast ładnej sukienki wolę zdecydowanie dobre produkty, z których wyczarowuję coś smacznego, następnie wspólnie je degustujemy i do tego oczywiście obowiązkowo lampka dobrego wina :-)
Jestem osobą bardzo otwartą, toteż chętnie spędzam czas z moimi przyjaciółmi, rodziną i mimo, iż jedzenie jest dodatkiem do wspólnych pogawędek, to wiem jak niezwykle ważne jest to co degustujemy i jak zostało podane.
W mojej kuchni staram się gotować sezonowo i zdrowo - co to oznacza?
Układam menu z wykorzystaniem składników, które w konkretnym czasie mogę kupić na rynku lub otrzymać od zaprzyjaźnionych działkowców - rolników.
Podczas długich spacerów wśród straganów pełnych owoców i warzyw, delektuję się ich widokiem i zapachem! Dzięki tym chwilom mogę się przenieść wspomnieniami do okresu, kiedy mieszkałam w Rzymie :-)
Witam wszystkich na mojej stronie internetowej. Tutaj możecie zobaczyć przykładowe menu organizowanych ostatnio imprez domowych. Z każdym z Was ustalę zapotrzebowanie na smaki, potrawy, zależy mi aby Wasze przyjęcie było wyjątkowe. Cena każdego przyjęcia zależy od ustalonych indywidualnie oczekiwań oraz wyboru potraw.
Możecie liczyć na to, że moje potrawy będą zdrowe, pyszne a przede wszystkim zrobione z sezonowych produktów!!!

Witam w świecie moich sposobów i pomysłów na udane spotkania kulinarne. Od lat gotowanie to moja pasja. Jest dla mnie grą wszystkimi zmysłami. Smak i zapach - bo od tego trzeba zacząć, ale też trzeba wiedzieć jak potrawa będzie wyglądać na stole. Teraz czas zadbać o zmysł słuchu i dotyku - to akordy, które, w zależności od rodzaju dania, trzeba idealnie dobrać. Często mówimy: "ale to było chrupiące" albo "mhm, jakie mięciutkie" - to właśnie nasze zmysły słuchu i dotyku dały znać, że czują się dobrze :-)

Zdobywając doświadczenie w działalności cateringowej podczas wielkich uroczystości i eventów, ale również goszcząc rodzinę i znajomych przy moim domowym stole, przekonałam się, że na te kilka słów: "jakie to było smaczne" składa się mnóstwo czynników...

Nazywam się Beata Pogorzelska - dla rodziny, przyjaciół i znajomych - BETTY. Moja obecność na łamach otwartej księgi – w Internecie - to dla nas wszystkich wydarzenie.

Tak naprawdę to moja rodzina oraz przyjaciele podczas urodzin zorganizowanych dla Adasia, zasugerowali mi żebym podzieliła się z Wami sposobami na przygotowanie udanego przyjęcia. Spotkania w domowej atmosferze, przy udziale pięknie i smacznie zastawionego stołu. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że wielu z Was nie ma zwyczajnie czasu na przygotowywanie pysznych dań na różne uroczystości. Brak czasu to niestety dolegliwość naszych czasów.

Dlatego też, jako specjalistka od ciekawych i smacznych rozwiązań śpieszę Wam z pomocą. Pragnę Was zachęcić do skorzystania z mojej wiedzy, umiejętności oraz wieloletniego doświadczenia w organizowaniu imprez, układania menu i przygotowywania potraw tak, aby zachować niepowtarzalny klimat domowej atmosfery. Zależy mi na tym, żebyście mogli w Waszych domach zapoczątkować piękny zwyczaj spotykania się z przyjaciółmi i rodziną przy stole zastawionym smakołykami. Jednak spotkań bez obaw, że coś się nie uda w sferze kulinarnych eksperymentów. Od teraz, razem ze mną możecie zaskoczyć swoich Gości, podając smaczne potrawy ze świeżych, zdrowych i naturalnych produktów, z wykorzystaniem ziół, sezonowych owoców oraz darów runa leśnego.

A wszystko zaczęło się od rozmowy na temat marzeń i ich realizacji, a także na temat pasji, które należy pielęgnować i którymi warto się dzielić z innymi. Ja uwielbiam wszystko co wiąże się z jedzeniem. Kupuję czasopisma i książki kulinarne, uwielbiam oglądać filmy, w których mówi się o gotowaniu, szukam nowych blogów o jedzeniu, śledzę rankingi najlepszych restauracji na świecie, i po prostu dużo gotuję i smakuję! Dzięki podróżom poznaję nowe smaki. A jedzenie od zawsze było dla mnie lekarstwem na każde zło :-)

Gdy mam zły humor, Adaś zabiera mnie w miejsca, w których czuję się najlepiej. Są to sklepy pełne półek z wyśmienitymi artykułami spożywczymi. Wtedy jestem w swoim żywiole. Zamiast ładnej sukienki zdecydowanie wolę dobre produkty do gotowania, z których wyczaruję coś smacznego, tak by później wspólnie je degustować i napic się lampki dobrego wina...

Jestem osobą bardzo otwartą, dlatego też chętnie spędzam czas z moimi przyjaciółmi, rodziną i mimo, iż jedzenie jest dodatkiem do wspólnych pogawędek, to wiem jak niezwykle ważny jest smak tego co jemy i sposób w jaki zostało ono podane.

W mojej kuchni staram się gotować sezonowo i zdrowo - co to oznacza?

Układam menu z wykorzystaniem składników, które mogę kupić na ryneczku lub otrzymać od zaprzyjaźnionych działkowców - rolników. Podczas długich spacerów, wśród straganów pełnych owoców i warzyw delektuję się ich widokiem i zapachem! Dzięki takim chwilom mogę się przenieść wspomnieniami do okresu, kiedy mieszkałam w Rzymie.

Na tej stronie internetowej możecie zobaczyć przykładowe menu organizowanych ostatnio przez ze mnie imprez domowych. Jednak z każdym z Was chętnie ustalę zapotrzebowanie na smaki i potrawy bo zależy mi aby Wasze przyjęcie było wyjątkowe! A cena każdego przyjęcia zależy od ustalonych indywidualnie oczekiwań oraz wyboru potraw. Zapraszam do kontaktu.

Możecie liczyć na to, że moje potrawy będą zdrowe, pyszne a przede wszystkim zrobione z sezonowych produktów!!!